Login

Объявления

Внимание! Студенты, родители и преподаватели!!!!
С 24.04.2017г.
РАСПИСАНИЕ ЗАНЯТИЙ
на сайте колледжа SERVER.ODESSA.UA
Будет доступно в разделе
«ДЛЯ СТУДЕНТОВ»

— Шановні колеги, студенти, випускники коледжів і технікумів та училищ, прирівнених до них, небайдужі українці!

21 березня 2017 року Верховною Радою України нарешті був прийнятий такий довгоочікуваний Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст») (реєстраційний №5240 від 06.10.2016р.).
Громадськість, яка вболівала за існування підготовки вкрай важливої середньої ланки фахівців, з полегкістю зітхнула, сподіваючись, що є час на напрацювання законодавчих проектів для розвитку та визначення окремої вагомої ланки в загальній освітянській системі коледжам та технікумам і училищам, прирівнених до них.
Проте на шляху до підписання Президентом України даний Закон (реєстраційний №5240 від 06.10.2016р.) блокується урядовцями. Блокування, на наш погляд, відбувається через наміри урядовців передати уже з другого півріччя 2017 року фінансування технікумів і коледжів на місцеве самоврядування, що призведе до руйнації цієї важливої ланки освіти. Негативними наглядними прикладами є вже події, що відбулися з професійно-технічними навчальними закладами.
З метою недопущення руйнації ВНЗ І-ІІ р.а. за рахунок псевдореформ та акцентування уваги громадськості і найвищого керівництва нашої держави в особі Президента України на сайті офіційного інтернет- представництва Президента України «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ» 5 квітня зареєстрована та опублікована петиція №22/035625-еп «Про термінове ПІДПИСАННЯ Закону України 5240». Автор Сидора Валентина Петрівна.

Просимо Вас долучитися до голосування за дану петицію на офіційному інтернет-представництві Президента України, яке знаходиться за посиланням https://petition.president.gov.ua/
Враховуючи викладене вище, рекомендуємо:
1. Ознайомити педагогічні та студентські колективи із надісланою інформацією.
2. Підготувати групу волонтерів для допомоги громадянам (колективам, батькам, членам родин, випускникам, роботодавцям та ін.) щодо реєстрації та голосування на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України за посиланням https://petition.president.gov.ua/
3. Долучитися до перепосту звернень «Підтримка Петицій» із посиланням на допоміжні матеріали. Інформація щодо голосування та актуальні новини подаватимуться у Фейсбуці в групі «КОЛЕДЖІ, ТЕХНІКУМИ УКРАЇНИ» за посиланням
https://www.facebook.com/groups/1309306889108636/edit/

З метою висвітлення актуальних новин та обміну необхідною інформацією просимо долучитися всіх бажаючих до групи «КОЛЕДЖІ, ТЕХНІКУМИ УКРАЇНИ» і брати активну участь в розміщенні матеріалів.

ПЕТИЦІЯ Є ДІЄВОЮ, ЯКЩО ВОНА ДОСЯГАЄ РЕЗУЛЬТАТУ!
НЕОБХІДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ 25 000 ПІДПИСІВ,
А БАЖАНИЙ – БІЛЬШЕ.

При підтвердженні реєстрації та голосування листи на деяких поштових скриньках кидає в спам.
Так як часу обмаль, просимо цю роботу здійснити в максимально короткі строки, а саме 1-2 тижні.

УВАГА! Враховуючи те, що голоси з різних петицій не додаються (навіть якщо назва і текст однакові), просимо Вас НЕ СТВОРЮВАТИ НОВІ ПЕТИЦІЇ на дану тему, а підтримати існуючу!
Голосуємо за петицію, автором якої є Сидора Валентина Петрівна.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ №22/035625-еп

— Сегодня, 11 апреля в 18.00, в галерее «Сады победы» открывается персональная выставка нашего замечательного преподавателя отделения Дизайн — Дьячука Юрия Георгиевича! Искренне поздравляем и желаем не останавливаться на достигнутом!

— 2 октября в Арт-центре имени Веры Холодной на территории Одесской киностудии проходило торжественное собрание Международного проекта «Украина от края до края. Знаменитые имена Одесщины».
На нём чествовали лучших представителей Одесщины: грамотами «За вагомий внесок у розвиток Одеської області», медалями «Патріот Одещини», вручали Книги почёта «Україна від краю до краю. Знамениті імена Одещини».
В Книге собраны материалы о людях разных профессий, характеров и сфер деятельности, объединённых патриотическими чувствами к своей стране, профессионализмом и высокими этическими стандартами. О каждом из номинантов в книге написаны статьи с фотографией и рассказом о достижениях.
— Сквозь призму жизнедеятельности отдельных личностей можно проследить эпоху развития страны. Именно такие люди приумножают славу, творят историю и формируют настоящую элиту нации, — сказал на торжественной церемонии награждения голова Одесской обл-госадминистрации Михеил Саакашвили.
Директор нашего коледжа Отрадская Татьяна Васильевна за свои достижения в сфере образования тоже была отмечена в этой Книге почёта, которую ей на торжественном собрании вручил голова облгосадминистрации.

Поздравляем Татьяну Васильевну и желаем ей не останавливаться на достигнутом!
.
.
.
.

  В колледже организованы занятия по подготовке к вступительным экзаменам, где можно заново разобрать основы математики, физики, рисунка и грамматики украинского языка с нуля.  Занятия проходят по субботам, подробности можно узнать у секретаря по телефону 777-97-10, 777-97-13.
  •         Вы можете прийти на информационные сборы каждый четверг в 18:00, где директор колледжа Отрадская Т.В.  ответит на все ваши вопросы.
  • Вниманию выпускников — изготовление диплома (ламинированного бланка) стоит 34 гривны.