Навчальний рік 2013-2014

                                 ПЕРШЕ   ВЕРЕСНЯ   

                      Цього року святковий день 1 вересня був святом для усіх – він потрапив на неділю. Цього дня було не жарко, але дощу не було. Дуже урочисто пройшла лінійка на Морвокзалі, першокурсники коледжу уперше побачили своїх товаришів по навчанню, старшокурсників, викладачів. 

                                                               

 

  А потім була традиційна морська прогулянка для студентів, їх родичів, які прийшли подивитися на урочисте посвячення в студенти, і викладачів. Студенти четвертого курсу – майбутні комп’ютерники,  цього року вони вже не просто студенти, вони – випускники.

 

 

 

 

                                                         

 

           

                                                       

 Це теж четверокурсники-компьютерщики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  На дизайнерському відділенні вчиться більше дівчаток,  ніж хлопчиків, на відміну від комп’ютерного відділення.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 На свято прийшли не лише нинішні студенти і викладачі, але і випускники коледжу. 

 

 

 

 

 

                                                   ТУРИСТИЧНИЙ   ЗЛІТ

                              За традицією, що склалася, у вересні (цього року 21 числа) пройшов туристичний зліт коледжу. Вранці всі разом, на автобусах, які відходили від коледжу, у Ліски приїхали студенти і викладачі.

   Розташувалися на зручній галявині і почався перший конкурс на кращу назву, емблему і девіз команди.. Всього було вісім команд : «Робокомп» (1 курс, комп’ютерники), «Ми веселі дизайнери» (МВД) ( 1курс, дизайнери), «Піонери» (2 курс, дизайнери),  «F-13» (2курс, комп’ютерники), «Жилаві» (3 курс, комп’ютерники), «3D» (3курс, дизайнери), «Відраховані методи» (4 курс, комп’ютерники), «Кисті в банці» (4 курс, дизайнери).  Суддям було дуже важко визначити переможця в цьому конкурсі, тому що були багато різних емблем, були дуже хороші назви і девізи. У результаті перше місце зайняла команда «Відраховані методи».

      Потім учасники трохи передихнули  і приступили до другого конкурсу – «Естафета». Спочатку команди комп’ютерного відділення змагалися між собою, серед них перемогла команда 4 курсу «Відраховані методи», а після змагалися команди відділення дизайну, серед них кращою стала також команда 4 курсу «Кисті в банці». Планувалося, що у фіналі цього конкурсу дві команди-переможниці проміжних етапів схлиснуться і з’ясують, хто ж кращий з кращих, але не все так просто.

 

 

 

 

 

 

 

    Всіх чекав сюрприз: з 2-мя командами студентів вийшла змагатися команда викладачів! Виграли, природно, викладачі, все було весело.

 

 

 

 

 

 

    А серед студентських команд переможцем була визнана команда «Кисті в банці».

                   

 

 

 

 

 

     Паралельно з цим проходіл конкурс «Смуга перешкод», підготовлений заздалегідь активістами турклубу. Студенти і повзали, і лазили, і робили багато всього іншого. Від кожної команди на цей конкурс виділялися 4 людини. Команда «F-13» стала переможцем – її учасники пройшли смугу перешкод за найменший час.

                   

 

 

        Ну куди ж без пісень? Після «Естафети» і «Смуги перешкод»  команди пред-ставили свої пісні. Жюрі – викладачі коледжу,  оцінювали тут оригінальність вибору, креативність подачі пісні, згуртованість у виконання. Студенти самі собі акомпанували на гітарах. Всі молодці! Але все-таки краще за всіх співали «Веселі дізайнери».

                   

 

 

   Прийшов час обіду, всі команди розійшлися по своїх стоянках. Але, одночасно з обідом для студентів, готувався туристичний бутерброд на конкурс «Обід туриста». Суть якого – придумати і зробити оригінальний бутерброд туриста, необов’язково їстівний, але обов’язково оригінальний. Оцінювалася також і презентація цього бутерброда. Команди придумали масу варіантів, всі молодці. Але краще за всіх це зробила команда «Жилаві».    Ну і після цього перейшли до самого очікуваного студентами конкурсу «Перетягування канату».  Також як і в естафеті команди комп’ютерного відділення змагалися між собою, команди відділення дизайну між собою, а після кращі команди двох відділень один з одним. Перемогла команда «Робокомп». А потім взагалі збірні команди відділень змагалися. Серед збірних теж перемогли комп’ютерники.

                     Туристичний зліт прошел чудово, навіть погода цього дня порадувала, хоча вересень цього року видався холодний і дощовий. Поза конкурсною програмою студенти ще і у футбол пограли. Першокурсники, які лише-лише прийшли в коледж, познайомилися із старшокурсниками, поспілкувалися з ними у вільній, неформальній обстановці.

                        До нових зустрічей на наступному зльоті!

                                              ДЕНЬ  СТУДЕНТА       

                У цьому навчальному році день студента святкували 22 листопада в клубі “Палладиум”. Вірніше, цього дня проходив другий і третій етап конкурсу на звання “Кращий студент” нашого коледжу, а перший етап пройшов раніше. Студенти, що беруть участь в конкурсі, отримали тести із спеціально підготовленими питаннями і повинні були на них відповісти. Потім ці відповіді були оброблені за допомогою комп’ютерної програми, написаної раніше студентами коледжу і учасникам були нараховані бали, залежно від правильності їх відповідей.

                Другий етап конкурсу цього року називався “Наші таланти”. Учасники демонстрували свої таланти і в цьому їм допомагали їх друзі. Жюрі, яке складалося з викладачів і співробітників коледжу, намагалося об’єктивно оцінити кожен виступ. Третій етап під назвою “Вгадай мелодію” був новинкою цього року. Для учасників звучали мелодії по номінаціях: з хітів зарубіжної естради 80-х, 90-х років, з шлягеров радянської естради, українських народних пісень і одеських.   Завдання кожного учасника : якнайскоріше визначити номінацію і назвати пісню, можна навіть деякі слова з цієї пісні. За кожну правильну відповідь судді записували учасникові по одному балу.

            Упереміж з конкурсними завданнями йшла концертна програма, підготовлена студентами коледжу. Також вручалися призи. Студентки-дизайнери Поліщук Вікторія і Токарева Анастасія отримали призи за кращі фотографії з туристичного зльоту. Студенти, які брали участь в конференції “Інновації в дизайні” отримали грамоти. Після підрахунку усіх балів був оголошений переможець – кращим студентом 2013 року став програміст третьокурсник Олексій Єфімов . Ну а потім почалася весела студентська дискотека.

                                К В К  

      Цього року КВК серед учнів нашого коледжу був приурочений до дня сміху і пройшов 3 квітня в клубі “Палладиум”. Називався він  “Чи  не  пора нам поюморить”? і складався з трьох конкурсів – домашнє завдання, розминка і конкурс капітанів. У КВН взяли участь чотири команди.                                                                    

    Першокурсники-комп’ютерники назвали свою команду “Мозголоми”. Збірна дизайнерів першого і другого курсу називалася “БЕМС” – тому що вони енергійні, молоді і симпатичні. Комп’ютерники другого і третього курсів свою збірну назвали “Мамин компот”, а дизайнери четверокурсники – “Піпетки і піпци”.  Студентам кожної команди підготуватися до КВК допомагали викладачі коледжу. Трушникова Тетяна Геннадьевна займалася командою “Мозголоми”,

 

 

 

 

 

  Баженова Тетяна Володимирівна – командою “БЕМС”. З командою “Мамин компот” працював Семенюк Антон Юрійович, а з командою “Піпетки і піпци” – Іванченко Тетяна Владиславівна. Строге, але справедливе жюрі складалося з трьох чоловік – викладач Бурова Ельвіра Георгіївна, методист Банова Наталія Анатоліївна і завуч коледжу Цирульникова Галина Вікторівна. Підраховувала результати викладач математики Антошкина Ольга Олександрівна.

                        Учасники усіх команд дуже переживали і щосили намагалися перемогти в конкурсах, все було дуже весело і цікаво. Жюрі було дуже складно визначити кращих, тому що кожен виступ був смішним і талановитим. Більше усіх, звичайно, хвилювалися ті студенти, які уперше у своєму житті вийшли на сцену. Але і у них все вийшло на вищому рівні.  Дуже допомогло цьому те, що і викладачі і студенти разом готували усі конкурсні виступи.

                                                                              

 Окрім конкурсних були і позаконкурсні номери, в яких учасники показали усі свої таланти. 

                             

                                                                

                                                                      

 

 

 

Окреме спасибі треба сказати студентам четвертого курсу – усі роки навчання вони активно брали участь в культурному житті нашого коледжу, робили прекрасні номери для різних конкурсів. Цього року вони випускаються, але передають свою естафету студентам молодших курсів.

                                 

 

                                                                          

                                                                         

У рівній боротьбі виграла КВК команда “Мамин компот”, але програвших цього дня не було. Усі учасники отримали багато задоволення від хорошого вечора і на додаток були нагороджені сертифікатами у боулінг. Викладачі і батьки, яких було немало в залі клубу, дуже гордилися своїми юнаками.

 

                                                    

                                                                                 

А після КВК усі залишилися на святкову дискотеку. Велике спасибі організаторам за такий захід.

 

 

 

 

 

 

 

 Зимові Карпати.

          Одна з хороших традицій, які склалися в коледжі, – це виїзд взимку в Карпати. Цього року така поїздка була організована з 21 по 28 січня. Велика, дружна компанія студентів і викладачів на чолі з директором Т.В. Отрадской зайняла цілий вагон потягу Одеса-Ужгород, в якому вони їхали до станції Славское. Зима цього року була дуже м’яка і тільки в день приїзду одеситів в Славском ударив невеликий мороз і почала працювати снігові гармати на схилах гір, щоб хоч траси для спуску були засипані снігом. 

               

 Але ніхто не нудьгував перші два дні доки не було снігу. По легкому морозцю багато хто із задоволенням погуляв по мальовничих гірських схилах.

 

 

 

 

 

 

 

    Любителі активнішого відпочинку грали в пейнтбол, і навіть каталися на квадроциклах.  Під час катання доводилося не просто їхати по бездоріжжю але і навіть долати убрід неглибоку гірську річку.

 

 

 

 

 

 

 У Одесі багато хто грав в пейнтбол, але не в таких незвичайних умовах, як в тут і не серед такої красивої природи. 

 

 

 

 

 

 

 

 Увечері в теплих і затишних дерев’яних будиночках студенти і викладачі збиралися всі разом, влаштовували собі святкові вечері, брали участь в різних веселих конкурсах  ,

 

 

 

 

 

 

робили смачні шашлики. Найактивнішу участь в цьому брали хлопчики, адже що таке шашлик – це м’ясо, залізо, вогонь, сама чоловіча справа.

 

 

 

 

 

 

 

  Розваг вистачило на усі дні. Це підйом на гори Захар Беркут і Тростян, прогулянка по замку “Ведмежа вежа”.Цей стилізований середньовічний замок з величезним двором і справжніми сторожовими вежами побудований вже у наш час з дикого каменю і дуба, він дуже доглянутий і прекрасно вписався  в навколишній пейзаж. 

 

 

 

 

 

 

 

   У замку усі, хто хотів, могли постріляти з лука по мішені, приміряти старовинні обладунки.     

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

         На третій день перебування в Славском пішов сніг і гармати вже встигли засипати траси. Карпати, укриті снігом,  стали ще мальовничіше.

 

 

 

 

 

 

 Любителі катання на гірських лижах, сноубордах, санчатах весь день із задоволенням могли усім цим займатися на горі Плай, обладнаній підйомником.У перервах між спусками можна було посидіти в затишних кафе.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Сніг йшов і наступного дня, але в міру, так що кататися було дуже комфортне і усі лижники і сноубордисти з кожним спуском каталися все краще і краще. 

           

 

 

 

 

 

 

   У останній день кожен займався тим, що йому було цікавіше – хто поїхав на Плай, хто піднімався на Тростян, хто залишився в Славском.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Увечері нікому не хотілося від’їжджати, але довелося збирати речі і йти на вокзал.