Навчальний рік 2014-2015

                                                                         ДЕНЬ  ТУРИСТА

      В цьому році день туриста проходив у Лісках 20 вересня . Погода в цей день була дуже добра. Розпочався День Туриста традіційно – з параду учасників и конкурса емблєм. А потім було ще цікавіше, конкурси – на кращу пісню, смуга перешкод,спортивна естафета, перетягування каната (у якому звеличезним задоволенням брали участь і дівчатка теж) и.т.д не дали нудьгувати нікому.

представление команд3 - копия

body_art5 - копия

на туристской трассе 2 - копия

                      

песни туриста1 - копия

награждение3 - копияперетягив каната2 - копия                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

на туристской трассе 7 - копияперетягив каната3 - копия

 делаем эмблему - копия

                                                     

                                                                   ДЕНЬ  СТУДЕНТА

Отже головне про “День студента” : за традицією, свято проходило в клубі PALLADIUM 13 листопада. Цього року були два конкурси – “Студент року” (для студентів 2-4курсів) і “Дебют першокурсника”.

Первокурсники

Конкурс “Студент року” проходив в 2 етапи. Перший етап -інтелектуальний, його учасникам давали анкети з питаннями на загальні знання і з творчим завданням – твір на одну із запропонованих трьох тем. Інтелектуальний етап проводили в коледжі . Другий, творчий етап -проводили в клубі. Студенти демонстрували свої таланти в різних областях. Конкурс “Дебют першокурсника”складався тільки з одного творчого етапу – першокурсники в клубі, так само як і студенти більше старших курсів, змагалися в співі, танцях и.т.д. У конкурсі “Студент року”брали : участь Грабовская Яна (2 курс, дизайнер),

Яна Грабовская

Потапенко Ілля (2 курс , комп’ютерник), Стельмах Влада (4 курс, дизайнер),

Влада Стельмах

Супруненко Максим (3 курс , комп’ютерник), Палій Мария (3 курс, дизайнер), Картузова Мария (3 курс, дизайнер),

Мария Картузова

Асатурова Стефані (3 курс ,дизайнер), Мельничук Андрій (3 курс, комп’ютерник). Перемог Супруненко Максим.

Максим Супруненко - студент года

У жюрі конкурсів були : завуч коледжу ЦирульниковаГалина Вікторівна, вірний загальний помічник ВинярскаяВалентина Іванівна, викладач відділення “дизайн” Бурова Ельвіра Георгіївна. Рахункова комісія в складі – викладач живопису Демченкова Тетяна Володимирівна підводила підсумки оцінювання. Також в клубі оголосили результати фотоконкурсу “Я одесит”. Як зрозуміло з назви, для участі в цьому конкурсі приймалися фотоматеріали про Одесу і одеситів.

все участники - награждение

                                          ЯРМАРКА

      16 грудня в коледжі “Сервер” відбувалося неймовірне диво, а саме – Благодійний ярмарок.  Студентам вдалося зібрати 2987.60 ГРИВЕН! На які було придбано необхідне для дітей біженців зі сходу України. Ми дуже раді, що знайшли спосіб, як допомогти тим, кому це зараз так необхідно.  19.12.2014 ми їздили в санаторій до дітей біженцям. На зібрані гроші з ярмарку були куплені тапочки, сумки, мило… Так само ми повезли солодкості від Мері Кэй, і речі які приносили на ярмарок. Все пройшло добре, вони посміхалися, поздоровляли зі святом і говорили спасибі, а нам було важко стримувати сльози. І досі в пам’яті їх голоси, які тобі в слід кричать : “Спасибі, спасибі.”.

      ярмар2       ярмар3   

ярмар4

                                                            ЗИМОВИЙ  ВІДПОЧИНОК

Цього року для наших студентів були цілих дві поїздки взимку. Група любителів активного відпочинку, спілкування з природою поїхала в Карпати, в Славське. Студенти і викладачі коледжу не перший рік відпочивають в цьому курортному містечку . Лижі, сноуборды, санчата, сніг, Карпати – більше нічого не потрібно говорити.

AehCQev1x9I-dtSE_5ckMQLNLkpMGTJ2g

CMsogl6Z5b0               65AMX_1FO_E

Ті студенти, які поїхали у Львів, теж залишилися дуже задоволені поїздкою. Ну як може не сподобатися різдвяний Львів! Він і такий красивий у будь-яку пору року,а тут ще різні різдвяні ярмарки, святково прикрашені вулиці….

juZb7EaGPmA      DYP46B3pF_c

xvO4jnk9W9w      _67m8N8TvUc

tDfhA17Xg9Q

                                                                     К В К

У перших числах квітня в Одесі традиційно проходить багато заходів, присвячених дню сміху. Наш коледж не залишився в стороні від цього – 3 квітня цього року в клубі Палладиум змагалися між собою команди КВК різних курсів і відділень. У конкурсі брали участь такі команди – “50 відтінків Сервера” (другий курс, комп’ютерні науки), “Мамин компот” (збірна, що складається з першокурсників-дизайнерів і четверокурсников-компьютерщиков) і “БЭМС” (збірна дизайнерів другого і третього курсу).

50 оттенков Сервера                       Мамин компот

Тема гри – “Зоряна хвороба” і полягала вона з трьох конкурсів – вітання, розминка, домашнє завдання. Одесити за визначенням мають хороше почуття гумору, дуже артистичні і означає, добре грають в КВК. Тому  важливо не лише як виступлять команди, але і дуже відповідальна роль жюрі, яке має бути неупередженим, об’єктивним, компетентним, з хорошим почуттям гумору. Саме таке жюрі і було у нас. Це – завуч коледжу Цирульникова Галина Вікторівна, завідуюча відділенням “Дизайн” Банова Наталія Анатоліївна, викладач відділення “Дизайн” Демченкова Тетяна Володимірівна і голова студсовета  Полухіна Анастасія, а підраховувала отримані балли член рахункової комісії –  викладач математики Антошкина Ольга Олександрівна. Ведучими вечора були Валентина Терлецкая і Олександр Филинский.

ведущие

Усі три команди були дуже сильні (це видно навіть з назв команд, придуманих з великим гумором) і гра проходила в цікавій боротьбі. У паузах між конкурсами і тоді, коли жюрі треба було час, для того, щоб порадитися і поставити справедливі оцінки, глядачі не нудьгували. У коледжі є багато талановитих студентів, які підготували цікаву концертну програму. Шапиро Данило грав на гітарі, Вікторія Довбня, Максим Супруненко, декілька представників від першокурсників -компьютерщиков співали різні пісні, Андрій Хорунжий і Вікторія Кочмарь – танцювали. Денис Мулазянов показав цікавий фотозвіт студентів-комп’ютерників четвертого курсу про усі чотири роки, проведені ними в коледжі.

4к ПР Даниил Шапиро                                 4к Д Довбня Виктория                                                         3к П Супруненко Максим                 5к Д Кочмарь Виктория, Хорунжий Андрей

За підсумками усіх конкурсів заслужено перемогла команда “Мамин компот”, адже там був що називається “Сплав молодості і досвіду”, молодість першокурсників і досвід випускників. Призи переможцям вручала директор коледжу Отрадская Тетяна Василівна.

все участники_награждение

ЩО?  ДЕ?  КОЛИ?

                                 20 квітня в коледжі пройшов відбірковий тур на міський турнір по інтелектуальній грі “Що? Де? Коли”?. Проводив цей тур Денис Гончар – керівник міського інтелектуального клубу “Ерудит” і організатор міського турніру по грі “Що? Де? Коли”?. І ще він є представником молодіжної ради Одеси при міській раді.

Ведущий Денис Гончар_руководитель интелл-го клуба Эрудит

Змагання пройшли в два етапи по 12 питань кожен (питання підбирав Денис), боротьба між командами була дуже напруженою і йшла зі змінним успіхом. Перемогли в цьому турі збірна команда інтелектуального клубу  нашого коледжу “Одіссей” і збірна дизайнерів другого курсу.

думают все                                      сборная клуба Одиссей Мамин компот

                                                      ВИПУСКНИЙ

У цьому навчальному році більше 70 студентів закінчилинаш коледж. Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників,, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу.
Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицієюз офіційної частини, на адресу хлопців та дівчат прозвучали теплі слова директора коледжу Отрадской Т.В., викладачів і гостей. А випускники, у свою чергу, вручили викладачам з усіх кафедр жартівливі грамоти. Звичайно був і святковий концерт, підготовлений силами випускників.

ведущие(прогр-ы+диз-ры)

Дипломи випускнікам вручала директор коледжу Отрадська Т.В.

вручение дипломов (4) вручение дипломов

вручение дипломов (5) вручение дипломов (2)

Викладачам дуже сподобалісь жартівливі грамоти, які ім вручили студенти.

вручили шуточные грамоты-поздравления (2) вручили шуточные грамоты-поздравления

Зал для глядачів був повний, глядачі дуже активно реагували на усі виступи і особливо тепло на виступи вдячних батьків і бабусь

зал (2) слова благодарности от родителей, бабушек, дедушек

Випускніки-дизайнери з куратором

дизайнеры все с куратором

У нашому коледжі вчаться дуже талановиті діти в усіх відношеннях, що і було продемонстровано на концерті.

концерт концерт (2)

З напутливим словом до випускників звернулися їх куратори, які усі роки навчання були “мамами і папами” студентів в стінах коледжу.

куратор групп комп-го отделения Семенюк Антон Юрьевич куратор отделения Дизайн Донская Светлана Александровна
куратор групп комп-го отделения Шибаев Денис Сергеевич

Випускніки-програмісти з куратором.

программисты все с куратором

У залі серед глядачів сиділи і працівники коледжу. Слова вдячності від випускників були звернені до усіх викладачів і інших працівників, з ким вони співпрацювали усі роки навчання.

работники колледжа слова благодарности от выпускников