Клуб інтелектуальних ігор “Одиссей”

               З 2012 року в коледжі почав працювати клуб інтелектуальних ігор “Одіссей”. Організував цей клуб викладач суспільних наук Антон Юрійович Семенюк. Назву клубу придумали самі студенти. По-перше, воно співзвучне з назвою нашого міста, яке стоїть на морі, і в якому завжди любили міфи. А по-друге, Одіссей відрізнявся не лише відвагою, але і хитрим, вивертким розумом.

                    У клубі є вже дві команди, які кілька разів брали участь в аматорських турнірах по “Що? Де? Коли?” і займали там призові місця. У планах клубу участь в міських змаганнях по “Що? Де? Коли” і Брейн-рінгу.

 

                   Інтелектуальні ігри – це якраз те, що потрібне для майбутніх комп’ютерників. Тому що ці ігри тренують мозок, розвивають логічне мислення, дають хороший шанс проявити себе, випробувати свої можливості, ну і просто дозволяють дізнатися багато нового.  Учасники команд звикаються допомагати один одному не лише під час гри, але і під час навчання в коледжі.

                   Тренування проходять дуже захоплююче, в неформальній, “семейної” обстановці. Студенти дуже здружилися між собою, багато спілкуються на різні темі.