Туристичний злiт

                     

                   Щороку в коледжі проводиться Туристичний зліт. За традицією він проходить у вересні у Лісках – це мальовничий лісовий масив на березі моря недалеко від Одеси. У вересні в Одесі ще тепло, майже як влітку, але природа вже починає ставати по-осеннему красивою. Туристичний зліт – це завжди дуже цікавий, захоплюючий захід і для студентів, і для викладачів. 

                   У програмі турслета було багато різних конкурсів і змагань. Серед них, традиційно, творчий конкурс, який включав змагання за кращу назву команди, емблему, девіз команди, пісню, а також боді-арт на тему “Лісові гості” (треба було одного учасника команди розмалювати або прикрасити на цю тему). Інші конкурси були спортивні. Це – естафета, де учасники наввипередки виконували різні завдання. Потім подолання смуги перешкод, яку підготував одеський турклуб спеціально для коледжу. Причому смугу перешкод треба було здолати із спеціальним спорядженням. У естафеті взяла участь і команда викладачів коледжу. Найулюбленіший конкурс, який усі чекають з нетерпінням, – це перетягування каната. У конкурсах участвуют і студенти, і викладачі, тому що коледж – це одна велика сім’я. У нашому коледжі цінують і поважають кожного учня, жоден студент не залишається без уваги викладачів. Туристичний зліт – яскраве тому підтвердження, адже для перемоги в конкурсах дуже важливий командний дух, тісна взаємодія учасників, розуміння один одного, почуття ліктя. Особливо це важливо в естафеті і перетягуванні каната. А для перемоги в творчих конкурсах потрібний мозковий штурм усієї команди.

  Брали участь в турслете команди усіх курсів і спеціальностей під керівництвом кураторів. Команди придумали собі цікаві назви : 1 курс комп’ютерники – “Мисливці за удачею”, 1 курс дизайнери – “Покоління Некст”, 2 курс комп’ютерники – “Блек хєртс”, 2 курс дизайнери – “Дизайн головного мозка”, 3 курс комп’ютерники – “Космобелки”, 3 і 4 курс дизайнери (одна команда збірна) – “Їжачки”, і 4 курс комп’ютерники – “Майстри коду”.

  У жюрі були викладачі коледжу. Після усіх конкурсів, як завжди, відбувся пікнік зі всякою смакотою. У кінці дня жюрі оголосило результати змагань – 1 місце в творчому конкурсі зайняла команда дизайнерів 2 курси “Дизайн головного мозку”, в естафеті першими були комп’ютерники 3 курс “Космобелки”, а в смузі перешкод – комп’ютерники 4 курс “Майстра коду”. Дуже хороший вийшов день, усім дуже сподобалося і запам’ятається надовго.

Ось така красива переможниця конкурсу боди-арт.

боди-арт

А це переможці конкурсу пісні – команда “Дизайн головного мозку”.

песня

Нелегко доводилося учасникам естафети, але усі намагалися принести перемогу своїй команді.

эстафета

Викладачі намагалися перемогти не менше, ніж студенти, а може навіть і більше

эстафета преп

Перешкоди на смузі перешкод були серйозні.

полоса препятствий

А ось і улюблене перетягування каната.

канат

Жюрі було важко серед відмінних робіт вибрати найвідміннішу.

жюри

все