Новини

В грудні цього року в коледжі “Сервер” відбувалося неймовірне диво, а саме – Благодійний ярмарок.   На зібрані гроші було придбано необхідне для дітей з Одеського обласного притулку “Світанок”. Ми дуже раді, що знайшли спосіб, як допомогти тим, кому це зараз так необхідно.  Також ми їздили в притулок до дітей . Так само ми повезли солодощі, іграшки і речі які приносили на ярмарок. Все пройшло добре, вони посміхалися, поздоровляли зі святом і говорили спасибі, а нам було важко стримувати сльози. І досі в пам’яті їх голоси, які тобі в слід кричать : “Спасибі, спасибі.”. А також нам вручили від адміністраціі притулку та вихованців ось таку подяку

                                                             

              

            

           

              

         

 

2 жовтня в Арт-центре імені Віра Холодній на території Одеській кіностудії проходили урочисті збори Міжнародного проекту “Україна від краю до краю. Знамениті імена Одесщины”.
На нім вшановували кращих представників Одесщины : грамотами “За вагомий внесок у розвиток Одеської області”, медалями “Патріот Одещини”, вручали Книги шани “Україна від краю до краю. Знамениті імена Одещини”.
У Книзі зібрані матеріали про людей різних професій, характерів і сфер діяльності, об’єднаних патріотичними почуттями до своєї країни, професіоналізмом і високими етичними стандартами. Про кожного з номінантів в книзі написані статті з фотографією і розповіддю про досягнення.
– Крізь призму життєдіяльності окремих осіб можна простежити епоху розвитку країни. Саме такі люди примножують славу, творять історію і формують справжню еліту нації, – сказав на урочистій церемонії нагородження голова Одеської обл-госадминистрации Михеил Саакашвілі.
Директор нашого коледжа Отрадская Тетяна Василівна за свої досягнення у сфері освіти теж була відмічена в цій Книзі шани, яку їй на урочистих зборах вручив голова облдержадміністрації.
Поздоровляємо Тетяну Василівну і бажаємо їй не зупинятися на досягнутому!
.
.
.
.
.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

•   Вітаємо викладача нашого коледжу Олену Володимирівну Николаєву! Вона нагороджена грамотою за результатами конкурсу “Учитель року” в номінації “Кращий по роботі зі студентами”.

 Вітаємо студентів відділення дизайну нашого коледжу, які брали участь у тематичній виставці на Морському вокзалі та провели там майстер-клас з розпису великодніх яєць.

•   Вітаємо викладача Донську Світлану Олександрівну з успішним проведенням цікавого відкритого уроку з “композиції і кольорознавства”.

•   Студенти коледжу, які беруть участь у роботі клубу інтелектуальних ігор “Одіссей”, готуються до турніру з гри “Що? Де? Коли?”.

• 16 грудня в коледжі “Сервер” відбувалося неймовірне диво, а саме – Благодійний ярмарок.  Студентам вдалося зібрати 2987.60 ГРИВЕН! На які було придбано необхідне для дітей біженців зі сходу України. Ми дуже раді, що знайшли спосіб, як допомогти тим, кому це зараз так необхідно.  19.12.2014 ми їздили в санаторій до дітей біженцям. На зібрані гроші з ярмарку були куплені тапочки, сумки, мило… Так само ми повезли солодкості від Мері Кэй, і речі які приносили на ярмарок. Все пройшло добре, вони посміхалися, поздоровляли зі святом і говорили спасибі, а нам було важко стримувати сльози. І досі в пам’яті їх голоси, які тобі в слід кричать : “Спасибі, спасибі.”.