Оголошення

Внимание! Студенты, родители и преподаватели!!!!
С 24.04.2017г.
РАСПИСАНИЕ ЗАНЯТИЙ
на сайте колледжа SERVER.ODESSA.UA
Будет доступно в разделе
«ДЛЯ СТУДЕНТОВ»

– Шановні колеги, студенти, випускники коледжів і технікумів та училищ, прирівнених до них, небайдужі українці!

21 березня 2017 року Верховною Радою України нарешті був прийнятий такий довгоочікуваний Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст») (реєстраційний №5240 від 06.10.2016р.).
Громадськість, яка вболівала за існування підготовки вкрай важливої середньої ланки фахівців, з полегкістю зітхнула, сподіваючись, що є час на напрацювання законодавчих проектів для розвитку та визначення окремої вагомої ланки в загальній освітянській системі коледжам та технікумам і училищам, прирівнених до них.
Проте на шляху до підписання Президентом України даний Закон (реєстраційний №5240 від 06.10.2016р.) блокується урядовцями. Блокування, на наш погляд, відбувається через наміри урядовців передати уже з другого півріччя 2017 року фінансування технікумів і коледжів на місцеве самоврядування, що призведе до руйнації цієї важливої ланки освіти. Негативними наглядними прикладами є вже події, що відбулися з професійно-технічними навчальними закладами.
З метою недопущення руйнації ВНЗ І-ІІ р.а. за рахунок псевдореформ та акцентування уваги громадськості і найвищого керівництва нашої держави в особі Президента України на сайті офіційного інтернет- представництва Президента України «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ» 5 квітня зареєстрована та опублікована петиція №22/035625-еп «Про термінове ПІДПИСАННЯ Закону України 5240». Автор Сидора Валентина Петрівна.

Просимо Вас долучитися до голосування за дану петицію на офіційному інтернет-представництві Президента України, яке знаходиться за посиланням https://petition.president.gov.ua/
Враховуючи викладене вище, рекомендуємо:
1. Ознайомити педагогічні та студентські колективи із надісланою інформацією.
2. Підготувати групу волонтерів для допомоги громадянам (колективам, батькам, членам родин, випускникам, роботодавцям та ін.) щодо реєстрації та голосування на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України за посиланням https://petition.president.gov.ua/
3. Долучитися до перепосту звернень «Підтримка Петицій» із посиланням на допоміжні матеріали. Інформація щодо голосування та актуальні новини подаватимуться у Фейсбуці в групі «КОЛЕДЖІ, ТЕХНІКУМИ УКРАЇНИ» за посиланням
https://www.facebook.com/groups/1309306889108636/edit/

З метою висвітлення актуальних новин та обміну необхідною інформацією просимо долучитися всіх бажаючих до групи «КОЛЕДЖІ, ТЕХНІКУМИ УКРАЇНИ» і брати активну участь в розміщенні матеріалів.

ПЕТИЦІЯ Є ДІЄВОЮ, ЯКЩО ВОНА ДОСЯГАЄ РЕЗУЛЬТАТУ!
НЕОБХІДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ 25 000 ПІДПИСІВ,
А БАЖАНИЙ – БІЛЬШЕ.

При підтвердженні реєстрації та голосування листи на деяких поштових скриньках кидає в спам.
Так як часу обмаль, просимо цю роботу здійснити в максимально короткі строки, а саме 1-2 тижні.

УВАГА! Враховуючи те, що голоси з різних петицій не додаються (навіть якщо назва і текст однакові), просимо Вас НЕ СТВОРЮВАТИ НОВІ ПЕТИЦІЇ на дану тему, а підтримати існуючу!
Голосуємо за петицію, автором якої є Сидора Валентина Петрівна.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ №22/035625-еп

– 2 жовтня в Арт-центре імені Віра Холодній на території Одеській кіностудії проходили урочисті збори Міжнародного проекту “Україна від краю до краю. Знамениті імена Одесщины”.
На нім вшановували кращих представників Одесщины : грамотами “За вагомий внесок у розвиток Одеської області”, медалями “Патріот Одещини”, вручали Книги шани “Україна від краю до краю. Знамениті імена Одещини”.
У Книзі зібрані матеріали про людей різних професій, характерів і сфер діяльності, об’єднаних патріотичними почуттями до своєї країни, професіоналізмом і високими етичними стандартами. Про кожного з номінантів в книзі написані статті з фотографією і розповіддю про досягнення.
– Крізь призму життєдіяльності окремих осіб можна простежити епоху розвитку країни. Саме такі люди примножують славу, творять історію і формують справжню еліту нації, – сказав на урочистій церемонії нагородження голова Одеської обл-госадминистрации Михеил Саакашвілі.
Директор нашого коледжа Отрадская Тетяна Василівна за свої досягнення у сфері освіти теж була відмічена в цій Книзі шани, яку їй на урочистих зборах вручив голова облдержадміністрації.
Поздоровляємо Тетяну Василівну і бажаємо їй не зупинятися на досягнутому!
.
.
.

•          В коледжі організовані заняття по підготовці до вступних іспитів, де можна заново розібрати основи математики, фізики, малюнка і граматики української мови з нуля.  Зайняття проходить по суботах, про подробиці можна дізнатися у секретаря по телефону  777-97-10, 777-97-13.


•          Ви можете прийти на інформаційні збори щочетверга в 18:00, де директор коледжу Отрадська Т.В.  відповість на всі ваші питання.

 

•     До увазі випускників – виготовлення диплому (ламінованого бланку) коштує 34 гривні.