Випускний вечір

               Закінчилося останнє зайняття, здані останні заліки, і іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгожданий випускний. Цей випускний вечір для більшості із студентів вже четвертий. Перший випускний був в дитячому саду, потім був випускний в початковій школі, потім у кожного був випускний бал з нагоди закінчення школи в 9 класі, потім – випускний в  нашому коледжі. У цей сумний і одночасно радісний день студенти попрощалися з керівництвом і викладачами коледжу, що пройшли з ними цей не простий шлях до знань. Сьогодні всім трішки сумно, адже доводиться розлучатися, а коли друзі розлучаються – це завжди трішечки сумно. Але нехай  смуток змінить радість. Адже сьогодні буде прощання з такими словами як “сесія”, з безсонними ночами перед іспитами і з конспектами лекцій, які кожен судорожно перегортав в маршрутці перед семінаром. Адже сьогодні випускний – головний іспит в коледжі. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи.

У цьому навчальному році більше 70 студентів закінчилинаш коледж. Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників,, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу.
Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицієюз офіційної частини, на адресу хлопців та дівчат прозвучали теплі слова директора коледжу Отрадской Т.В., викладачів і гостей. А випускники, у свою чергу, вручили викладачам з усіх кафедр жартівливі грамоти. Звичайно був і святковий концерт, підготовлений силами випускників.

ведущие(прогр-ы+диз-ры)

Дипломи випускнікам вручала директор коледжу Отрадська Т.В.

вручение дипломов (4) вручение дипломов

вручение дипломов (5) вручение дипломов (2)

Викладачам дуже сподобалісь жартівливі грамоти, які ім вручили студенти.

вручили шуточные грамоты-поздравления (2) вручили шуточные грамоты-поздравления

Зал для глядачів був повний, глядачі дуже активно реагували на усі виступи і особливо тепло на виступи вдячних батьків і бабусь

зал (2) слова благодарности от родителей, бабушек, дедушек

Випускніки-дизайнери з куратором

дизайнеры все с куратором

У нашому коледжі вчаться дуже талановиті діти в усіх відношеннях, що і було продемонстровано на концерті.

концерт концерт (2)

З напутливим словом до випускників звернулися їх куратори, які усі роки навчання були “мамами і папами” студентів в стінах коледжу.

куратор групп комп-го отделения Семенюк Антон Юрьевич куратор отделения Дизайн Донская Светлана Александровна
куратор групп комп-го отделения Шибаев Денис Сергеевич

Випускніки-програмісти з куратором.

программисты все с куратором

У залі серед глядачів сиділи і працівники коледжу. Слова вдячності від випускників були звернені до усіх викладачів і інших працівників, з ким вони співпрацювали усі роки навчання.

работники колледжа слова благодарности от выпускников