Вища освіта

Вища освіта  – це ваше майбутнє, не втрачайте часу!

 Сьогодні у випускників 9, 10 і 11 класів є унікальна можливість  здобути поетапну, сучасну і високоякісну вищу освіту за допомогою Коледжу “Сервер.

 Особливо вигідна пропозиція для випускників 9-10 класов. Чому?

 1.         Вже на 1 курсі студенти коледжу вивчають на всіх спеціальностях поглиблений курс інформатики, а також  основи своєї майбутньої професії: програмування,  комп’ютерну графіку, малюнок, живопис і композицію;

 2.         Студенти можуть   за 4  роки отримати і атестат і диплом вищої освіти 1 рівня;

 3.         Студенти отримують в малокомплектних групах хорошу підготовку по всіх базових предметах школи – математиці, фізиці і.др.

 4.         За 2 шкільних роки ( 10-11 класи) в коледжі студенти вивчають базові предмети по майбутній спеціальності: студенти комп’ютерних технологій пишуть перші власні програми ( програмування 2 роки по 6 год на тиждень), збирають і набудовують комп’ютери, вивчають вищу математику, фізику, архітектуру комп’ютерів, операційні системи. студенти дизайнери вивчають ці  2 роки малюнок і живопис, композицію, креслення, матеріалознавство, комп’ютерне і архітектурне проектування.

 І ВСЬОГО ЦЬОГО НЕМАЄ В ШКОЛІ!!!

 Випускники 11 класів можуть поступати в коледж за скороченою програмою навчання ( 3 роки). Їм потрібно  отримати 2 сертифікати в центрі незалежного оцінювання ( ЦНО).

 Випускники професійних училищ мають можливість поступати в коледж без сертифікатів ЦНО і за скороченою програмою підготовки ( 3 роки).

 Після закінчення коледжу студенти можуть переходити на 3 курс різних Університетів Одеси без вступних іспитів, як після 11 класу і без незалежного оцінювання.

 Коледж входить до складу науковий – учбового комплексу:

 •          Одеського національного політехнічного університету;

 •          Одеського національного університету ім. Мечникова;

 •          Одеського  національного морського університету;

 •          Одеського державного екологічного університету;

 •          Міжнародного гуманітарного університету;

 •          Київського університету культури.

Також в коледжі є можливість навчання на пільговій основі тих, кто хоче отримати додаткову освіту за напрямком Одеського міського центру зайнятості.

 Детальнішу інформацію дивитеся в розділах  –  Правила прийому, Особливості навчання , Спеціальності, Можливість отримання додаткової освіти.