Головна » І не тільки навчання » Благодійна ярмарка

Благодійна ярмарка

2022 рік. Не зважаючи на складні часи, блекаут та постійні тривоги студентське життя триває! В коледжі пройшов святковий новорічний ярмарок. Студенти всіх курсів заздалегідь ретельно готувались до цієї події. Пекли смаколики, розробляли квести та майстер-класи, грали в інтелектуальні ігри та співали в караоке, наносили незвичайний аквагрим та змагались в складанні лого. У всіх був добрий настрій. Це свято запам’ятається надовго!

З наближенням Нового ріку та Різдва, на день святого Миколая на вулицях міста з’являються ялинки, і одесити впритул займаються передсвятковою підготовкою.

Одеський коледж комп’ютерних технологій «Сервер» – одним із перших у низці святкових заходів проводить щорічну благодійну ярмарку, кошти від якої підуть дітям-біженцям або дітям-сиротам.

Оригінальні підробки, ляльки, прикраси, домашня випічка – все, що було представлено на ярмарку, студенти Серверу зробили своїми руками.

Робити добрі справи не тільки корисно, а й приємно, впевнені в «Сервері», адже дуже важливо не залишатися байдужими до чужої біди, і подарувати хоч трохи тепла тим, хто так потребує.