Головна » І не тільки навчання » Випускний вечір

Випускний вечір

Закінчилися останні заняття, здані останні заліки, і іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – найприємніше – довгоочікуваний випускний.  Перший випускний був у дитячому садку, потім був випускний у початковій школі, потім у кожного був випускний бал з нагоди закінчення школи у 9 класі, потім – випускний у нашому коледжі.

У цей сумний і водночас радісний день студенти попрощалися з керівництвом та викладачами коледжу, які з ними пройшли не простий шлях до знань. Сьогодні всім трохи сумно, адже доводиться розлучатися, а коли друзі розлучаються — це завжди трішечки сумно. Але нехай ?сум змінить радість. Адже сьогодні буде прощання з такими словами як «сесія», з безсонними ночами перед іспитами та конспектами лекцій, які кожен судорожно гортав у маршрутці перед семінаром. Адже сьогодні випускний головний іспит у коледжі. Роки, проведені разом, назавжди залишаться у пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи. 

Випускний вечір – важлива подія для всіх у коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості та незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців та надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого та корисного для наших випускників, кожен із них займе своє особливе місце в історії коледжу. Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини, на адресу хлопців пролунали теплі слова директора коледжу Отрадської Т.В., викладачів та гостей. А випускники, у свою чергу, вручили викладачам з усіх кафедр жартівливі грамоти. Звичайно, був і святковий концерт, підготовлений силами випускників.

ведущие(прогр-ы+диз-ры)

Дипломы выпускникам вручала директор колледжа Отрадская Т.В.

вручение дипломов (4) вручение дипломов

вручение дипломов (5) вручение дипломов (2)

Преподавателям очень понравились шуточные грамоты, которые им вручили студенты.

вручили шуточные грамоты-поздравления (2) вручили шуточные грамоты-поздравления

Зрительный зал был полон, зрители очень активно реагировали на все выступления и особенно тепло на выступления благодарных родителей и бабушек.

зал (2) слова благодарности от родителей, бабушек, дедушек

Выпускники-дизайнеры с куратором

дизайнеры все с куратором

В нашем колледже учатся очень талантливые дети во всех отношениях, что и было продемонстрировано на концерте.

концерт концерт (2)

С напутственным словом к выпускникам обратились их кураторы, которые все годы учёбы были “мамами и папами” студентов в стенах колледжа.

куратор групп комп-го отделения Семенюк Антон Юрьевич куратор отделения Дизайн Донская Светлана Александровна
куратор групп комп-го отделения Шибаев Денис Сергеевич

Выпускники-программисты с куратором.

программисты все с куратором

В зале среди зрителей сидели и работники колледжа. Слова благодарности от выпускников были обращены ко всем преподавателям и другим работникам, с кем они сотрудничали все годы учёбы.

работники колледжа слова благодарности от выпускников