Новини

Коледж продовжує роботу у воєнний час дистанційно без перерв. По закінченні активних бойових дій заняття продовжаться очно з додатковим годинником на практику оголошення.

За адресою вул. Багрицького 12б (основний корпус) із понеділка по п’ятницю працює з 10 до 16 секретар Тетяна Дмитрівна. Всі запитання можна уточнити у контактах.

Також викладачі проводять очні консультації щодо субот для бажаючих.

Щочетверга о 18 годині — день відкритих дверей, де Ви дізнаєтесь докладно про спеціальності, особливості навчання та вступу, перспективи після закінчення та отримаєте відповіді на всі ваші запитання. Чекаємо на Вас дистанційно в цей день з 18 до 18-30, підключившись за посиланням до конференції Zoom:https://us04web.zoom.us/j/5997697423?pwd=NGV0dGh0YnNQdVRjSHNPZ2NrN2V5dz09
Ідентифікатор конференції: 599 769 7423
Код доступу: Server


Якщо ви не змогли підключитися, не засмучуйтеся. віддалений зв’язок не завжди успішний, спробуйте зайти наступного разу, а краще очно в четвер.
Якщо конференція обірветься за часом, зайдіть знову за цим посиланням.
Вам потрібно мати мікрофон  і колонки для зв’язку. Після входу потрібно їх перевірити та включити до програми Zoom.

  

Для випускників 11 класів – є можливість вчитися без ЗНО!, дізнавайтеся все на зборах.

Для всіх випускників проводиться набір на курси підготовки до вступних іспитів до коледжу. Курси можуть проводитися як очно, так і дистанційно. Поспішайте записатися, це допоможе Вам не гаяти час влітку!