Головна » Новини

Новини

Коледж продовжує роботу у військовий час і очно і дистанційно без перерв.  Усі студенти з 1 вересня переводяться на очний режим навчання.

Однак, одночасно можуть навчатися частина студентів дистанційно за окремою заявою.

Заняття проводяться  адресами вул. Багрицького 12б (основний корпус) і Чорноморського казацтва, 19. Ці приміщення оснащенні укриттям.

З понеділка по п’ятницю працює з 10 до 16 секретар Тетяна Дмитрівна, яка може відповідати на загальні питання за телефонами у контактах на цьому сайті.

Щочетверга о 17 годині – день відкритих дверей, де Ви дізнаєтесь докладно про спеціальності, особливості навчання та вступу, перспективи після закінчення та отримаєте відповіді на всі ваші запитання. Чекаємо на Вас очно на  Багрицького 12б або дистанційно в цей день о 18:00, підключившись за посиланням до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/5997697423?pwd=NGV0dGh0YnNQdVRjSHNPZ2NrN2V5dz09
Ідентифікатор конференції: 599 769 7423
Код доступу: Server


Якщо ви не змогли підключитися, або адміністрация не змогла з технічних причин зайти до конференції -не засмучуйтеся. віддалений зв’язок не завжди успішний, спробуйте зайти наступного разу, а краще очно в четвер.
Якщо конференція обірветься за часом, зайдіть знову за цим посиланням.
Вам потрібно мати мікрофон  і колонки для зв’язку. Після входу потрібно їх перевірити та включити до програми Zoom.

 


 

Для випускників 11 класів – є можливість вчитися без ЗНО!, дізнавайтеся все на дні відкритих дверей у четвер.

Для всіх випускників проводиться набір на курси підготовки до вступних іспитів до коледжу. Курси можуть проводитися як очно, так і дистанційно. Поспішайте записатися, це допоможе Вам не гаяти час влітку!