Головна » Відгуки випускників

Відгуки випускників

Чому сьогодні багато хто вибирає коледж “Сервер”.

У чому його особливість?

  Про це краще всього говорять його випускники:

 Внукова Злата:

 “Завдяки коледжу я сьогодні маю добре оплачувану роботу дизайнера і всі мої колеги говорять про мої хороші знання і уміння. І за це я хочу подякувати  моїх чудових викладачів : Банову Наталію Анатольевну, Іванченко Тетяну Владіславовону і всіх, всіх, всіх.”

 Фрізюк Дмитро:

 “Сьогодні в моєму навчанні в Політехнічному університеті і в роботі мені здорово допомагають  знання, які я отримав в коледжі “Сервер”. Більше половини нашої групи продовжила навчання після коледжу в Університеті з 3 курсу. У коледжі мені вчитися було легко завдяки турботі, якій нас оточували всі викладачі, було багато консультацій, додаткових занять і особливо практики по програмуванню.

А в Університеті доводиться боротися за своє майбутнє самостійніше. Коли б не підготовка коледжу, то мені вчитися було б набагато важче. Сьогодні я також створюю сайти з використанням мережевих технологій, баз даних і WEB технологій. Все ці знання я отримав ще вчившись в коледж,і і тепер використовую їх. Спасибі нашому коледжу!”

 Піліпенко Павло:

 “Я з однокурсником по коледжу створив свою фірму по програмуванню мобільних телефонів. У коледжі на 4 курсі у нас був факультатив по програмуванню мобільнизх телефонів і мені це дало старт для моєї роботи. Звичайно,  без всіх інших знань сучасного програмування, які нам давали в коледжі, цього було б мало. У нас були дуже хороші професійні викладачі, які мені допомогли на 3 курсі не відстати в навчанні через захоплення різними роботами, і пояснили, як поважно уміти вчитися  і обов’язково закінчувати почату справу.“

 Анатольев Анатолій:

 “Спасибі коледжу, що я не втрачав часу після 9 класу і отримав дуже хороші знання по економіці. Я продовжив навчання в будівельній академії з 3 курсу і мені вчитися набагато легше, ніж багатьом моїм однокурсникам, оскільки багато чого  я вже проходив. Коледж допоміг мені полюбити мою спеціальність  і тепер я планую піти далі в аспірантуру