Головна » І не тільки навчання » День студента

День студента

Міжнародний День студента відзначається 17 листопада. Сьогодні він святкується у багатьох країнах світу, і хоча програми святкування цього дня різняться, він дуже популярний у студентської молоді. І практично жоден ВНЗ не залишається осторонь галасливого та довгоочікуваного свята.

У нашому коледжі День студента проводиться щороку, але по-різному. Один рік проводилися спортивні змагання, наукові конференції та розважальна програма. Інший рік – конкурс “Міс та містер коледж”, третій рік КВК та конкурс ерудитів і так щороку програма змінюється та вдосконалюється.

День студента – улюблене свято молоді. Не становлять виняток і студенти одеського коледжу комп’ютерних технологій «Сервер». Діти багато часу приділяють навчанню, але при цьому вміють відпочивати.

Як весело та дружно відзначали учні «Сервера» День студента – далі у репортажі «ГРАД»:

У 2019–20 навчальному році цей день пройшов нетрадиційно. Студенти та викладачі зібралися у великому боулінг клубі, де проводилися змагання з боулінгу, концертна програма, конкурси на найкращий танець, найкращу пісню… Усі були у захваті від нового формату