Щороку в коледжі проводиться туристичний зліт. За традицією він проходить у вересні у Лісках – це мальовничий лісовий масив на березі моря неподалік Одеси. У вересні в Одесі ще тепло, майже як улітку, але природа вже починає ставати по-осінньому вродливою. Туристичний зліт – це завжди дуже цікавий, захоплюючий захід і для студентів, і для викладачів.

У програмі турзліту є багато різних конкурсів та змагань. Серед них, традиційно, творчий конкурс, який включав змагання за найкращу назву команди, емблему, девіз команди, пісню, а також боді-арт на тему “Лісові гості” (потрібно було одного учасника команди розмалювати або прикрасити цю тему). Інші конкурси спортивні. Це – естафета, де учасники наввипередки виконують різні завдання. Згодом подолання смуги перешкод. Причому смугу перешкод треба  подолати зі спеціальним спорядженням. В естафеті може брати участь команда викладачів коледжу. Найулюбленіший конкурс, на який всі чекають з нетерпінням, – це перетягування каната. У конкурсах беруть участь і студенти, і викладачі, бо коледж – це одна велика родина. У нашому коледжі цінують та поважають кожного учня, жоден студент не залишається поза увагою викладачів. Туристичний зліт – яскраве підтвердження цього, адже для перемоги в конкурсах дуже важливий командний дух, тісна взаємодія учасників, розуміння один одного, почуття ліктя. Особливо це важливо в естафеті та перетягуванні каната. А для перемоги у творчих конкурсах необхідний мозковий штурм усієї команди.

Беруть участь у турзльоті команди всіх курсів та спеціальностей під керівництвом кураторів. Команди придумують собі цікаві назви:  “Мисливці за удачею”, “Покоління Некст”, “Блек хертс”, “Дизайн головного мозку”, “Космобілки “, та інші.

У журі викладачі коледжу. Після всіх конкурсів, як завжди, відбуваєтьсяся пікнік з усілякими смаколиками. Наприкінці дня журі оголошує результати змагань і роздаються подарунки переможцям від студентської ради коледжу.  Усім дуже подобається і запам’ятовується надовго.