Закінчилися останні заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний.

У цей сумний і водночас радісний день студенти попрощалися з керівництвом та викладачами коледжу, які з ними пройшли не простий шлях до знань.

Сьогодні всім трохи сумно, адже доводиться розлучатися, а коли друзі розлучаються — це завжди трішечки сумно. Але нехай сум змінить радість. Адже сьогодні буде прощання з такими словами як «сесія», безсонними ночами перед іспитами та конспектами лекцій, які кожен судорожно гортав у маршрутці перед семінаром. Адже сьогодні випускний головний іспит у коледжі. Роки, проведені разом, назавжди залишаться у пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось може бути і з болем. Але так чи інакше веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи.

Випускний вечір – важлива подія для всіх у коледжі. Для студентів це поріг нового часу, професійної зрілості та незалежності, для викладачів хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого та корисного для наших випускників, кожен із них займе своє особливе місце в історії коледжу.