Етапи освіти

Якщо ви мрієте потрапити до дбайливих рук, які допоможуть вам стати справжнім професіоналом – вибирайте коледж “Сервер” і ви не помилитеся!

Напрямки навчання

I. ПЕРЕДВИЩА ОСВІТА

За програмою фахового молодшого бакалавра
(форма навчання гібридна: стаціонар з дистанційним відвідуванням усіх занять за бажанням)

Коледж надає унікальну можливість для випускників 9-11 класів здобути поетапну, сучасну та високоякісну передвищу та вищу освіту будь-якого рівня в комплексі.

Дипломи коледжу Євроейського зразка мають державний статус  та дозволяють працювати на інженерних посадах як у державних, так і в комерційних установах в Україні і за кордоном.

Особливо вигідна пропозиція для випускників 9 класів. Чому?

Займаючись у малокомплектних групах, студенти коледжу отримують кваліфіковану підготовку з усіх базових предметів школи за 10-11 клас – математику, фізику…
АЛЕ -вже на 1-му курсі студенти коледжу вивчають на всіх спеціальностях курс поглибленої інформатики, а також основи своєї майбутньої спеціальності: програмування чи комп’ютерну графіку, рисунок, живопис та композицію;

Випускники 11 класів:

Приймаються на 2 курс в окремі групи або за індивідуальним графіком навчання. Можуть також вступати до коледжу на 1 курс на пільговій основі для закріплення знань з базових предметів, отримання інших оцінок в атестаті, покращити результат ЗНО та отримати повноцінну підготовку зі спеціальних предметів.

Випускники професійних училищ спорідненого напрямку навчання:

Мають можливість вступати до коледжу без сертифікатів ЗНО та за скороченою програмою підготовки. Для цього достатньо скласти іспит зі спеціальності у коледжі.

Спеціалісти вищої та неповної вищої освіти

Приймаються на 2-3 курси в залежності від отриманих знань за індивідуальним графіком навчання.

II. ВИЩА ОСВІТА

Бакалавра, магістра в комплексі з Університетами
(стаціонар, дистанційно)

Після закінчення коледжу студенти мають можливість продовжити навчання за спорідненою спеціальністю без іспитів з 3 курсу обраного Університету, з яким коледж працює в рамках науково-навчального комплексу, а саме:

  • Одеського національного політехнічного університету
  • Міжрегіональної академії управління персоналом
  • Одеського національного університету ім. Мечнікова
  • Одеського національного морського університету
  • Одеського державного екологічного університету
  • Міжнародного гуманітарного університету
  • та інших на вибір

Якісна освіта – це ваше майбутнє, не гайте часу!