ДИЗАЙН

ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Спеціальність: 022 «Дизайн»

Робота дизайнера – це дуже цікава, але складна і творча робота. Дизайнер повинен поєднувати у собі якості художника та конструктора одночасно. Важко перерахувати ті сфери, де сьогодні не працюють дизайнери: реклама та поліграфія, web-дизайн, дизайн інтер’єру та ландшафтів, меблів, предметів споживання, тканин, вітражні та макетні майстерні та ін.

Навчання проводиться на базі 9-х та 11-х класів за програмою молодшого професійного бакалавра.

НАПРЯМКИ ВАШОЇ МАЙБУТНЬОЇ РОБОТИ

ЩО ВИВЧАЮТЬ СТУДЕНТИ

Студенти коледжу на заняттях навчаються малювати та розбиратися в стилях, гармонійно поєднувати кольори та будувати композиції, читати плани та креслення, знати особливості сучасних матеріалів та технології їх застосування. Випускники коледжу володіють комп’ютером і вміють користуватися такими сучасними видавничо-графічними програмами як Corel Draw, Illustrator,Photoshop, 3D Max, Flash, AutoCAD, ArchiCAD…

>> Малюнок, Живопис, Композиція;
>> Художнє проектування та макетування;
>> Шрифт, Креслення, Архітектурна графіка;
>> Підготовка макету для верстки;
>> Комп’ютерне проектування;
>> Предмети декоративно-ужиткового мистецтва;
>> Історія мистецтва, Ергономіка; Фітодизайн;
>> Векторна та растрова графіка (Corel Draw, Illustrator, Photoshop)
>> Тривимірне моделювання (3D-МАХ);
>> Типи сайтів, структура та стилістика;
>> Верстка сайту (HTML і CSS) та багато іншого…

НАВЧАЛЬНА  ПРАКТИКА

Наприкінці кожного курсу в червні проводиться практика з замальовок різної складності та пейзажних видів, конструювання, художнього та комп’ютерного проектування.

Практика проводиться як на пленері (поза стінами коледжу) так і у коледжі.

Практикуються виїзди та до інших міст за бажанням студентів.
(в мирний час)

ДИПЛОМ

Наприкінці 4 курсу випускники захищають дипломний проект, до якого входить розробка інтер’єру, фірмового стилю підприємства чи графічна робота з оформлення різних виробів (книг, ігор…).

У розробку інтер’єру входить створення креслень приміщень до та після реконструкції, візуалізація окремих елементів інтер’єру та перспектив, опис концепції, колірних та архітектурно-планувальних рішень, освітленості та ін.

Після закінчення 4 курсу коледжу випускники одержують диплом професійного молодшого бакалавра за спеціальністю 022 «Дизайн».

І вже можуть працювати за фахом, або продовжити
навчання на бакалавра і надалі на магістра.